Теоретично-практичний семінар для вчителів 1 класів у Вільшанській ЗОШ І-ІІІ ступенів
НУШ – це школа до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не бояться висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.
З 2018/2019 навчального року по-новому навчаються всі першокласники України і вчителі початкових класів Городищенського району вже апробують нові підходи, методи та форми навчання.
12 лютого 2018р. у Вільшанській ЗОШ І-ІІІ ст. зібралися вчителі району, які сьогодні працюють із першокласниками, щоб обговорити ідеї Нової української школи та поділитися враженнями за темою «Розвивальне освітнє середовище в початковій школі як чинник становлення успішної особистості в соціумі». Під час семінару обговорено питання про особливості створення освітнього простору в цетрі розвитку дитини. Учасники заходу виконали арт-терапевтичну роботу «Снігова куля».
Для учасників семінару директор школи Дудник В.М., заступник директора з навчально – виховної роботи Римська Л.В., педагог – організатор Звєрєва Н.І. та школярі провели цікаву віртуальну подорож школою, Мошенська О.Я. яскраво продемонструвала нові підходи до навчання першокласників, ознайомила вчителів з розвивальним освітнім середовищем в 1 класі Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яке активно впливає на становлення успішної особистості в соціумі.
Учитель 1 класу Аврамчук Тетяна Леонідівна провела зі своїми учнями інтегрований калейдоскоп інтерактивних вправ, які розвивали в дітей критичне мислення високого рівня,підсилювали мотивацію до навчання, активізували пізнавальний інтерес.
Із задоволенням учителі початкових класів брали участь в педагогічному квесті: «Методичний супровід впровадження Державного стандарту в початковій освіті». До роботи інтерактивної гри приєдналися учителі школи: Романенко Р.І., Цимбал І.І., Ярмолич Н.В., Чухліб А.О, Мошенська О.Я., які поділилися своїм досвідом роботи. Працюючи в групах, педагоги ознайомилися із технологією створення ментальної картки, учителів зацікавила доповнена віртуальна реальність на картинці, педагоги критично мислили, обираючи правильне тлумачення наукових термінів.
Із задоволенням провела майстер-клас «Виготовлення та застосування флексагону на уроці» учитель початкових класів Аврамчук Т.Л.
Рефлексуючи з приводу проведеного заняття учителі зазначили, що отримані знання обов’язково будуть використовувати у своїй роботі.
Заступник директора школи з НВР
Мошенська О.Я.